טיול בורונה איטליה

אי אפשר לצאת לטיול באיטליה מבלי לעבור בעיר ורונה ההיסטורית והרומנטית אשר הייתה עיר אהבתם של רומיאו ויוליה הנצחיים, בואו לקרוא את כל המדריך לטיול בורונה.

בפורטל איטליה בקליק ריכזנו עבורכם מידע על כל חלקי איטליה וכמובן המלצות על טיסות, מלונות, אטרקציות וכל מה שתצטרכו על מנת לארגן את חופשת החלומות שלכם, אם אתם אחרי חתונה, אם אתם מחפשים מקום רומנטי ואם סתם בא לכם לצאת לטיול, את כל ההמלצות תוכלו למצוא כאן.

ורונה היא עיר קטנה עם היסטוריה גדולה הנמצאת בין מילאנו לונציה. ורונה ידועה כעיר הנופש של יוליוס קיסר ועד היום נחשבת לעיר נופש תיירותית מאוד. ישנם הרבה אתרים לביקור בעיר וגם מלונות טובים אבל אפשר גם לבקר בעיר תוך כדי נסיעה בין ערים אחרות אך מומלץ להקדיש לפחות יום אחד של סיורים בעיר עצמה.

לורונה ניתן להגיע על ידי טיסה לשדה התעופה של העיר, רכבות המגיעות ממילאנו, ונציה ורומא, וכמובן על ידי רכב דרך הכביש המהיר A4 המהווה הציר המרכזי של צפון איטליה.

בתוך ורונה מומלץ לסייר ברגל מפני שרוב האתרים קרובים אחד לשני אך אפשר גם לקחת מספר קווי אוטובוסים כתומים אשר מגיעים לכל הנקודות החשובות. לאתרים מחוץ לעיר עצמה אפשר לעלות על האוטובוסים הכחולים הנוסעים באזורים בקרובים לעיר.

מלונות בעיר – מומלץ להזמין מלון במרכז העיר מפני שרוב האתרים ממוקמים שם וכך תוכלו להימנע משימוש בתחבורה ציבורית.

בתי מלון מומלצים בורונה:
Mazzanti – 2 כוכבים
Siena – 2 כוכבים
Armando – 2 כוכבים
Hotel Giulietta e Romeo – 3 כוכבים
Hotel Bologna – 3 כוכבים
Tryp Hotel Verona – 4 כוכבים
Colomba Doro Hotel – 4 כוכבים
Gabbia d'oro – 5 כוכבים
Due Totti Hotel Baglio – 5 כוכבים

אתרים מומלצים בורונה:

הארנה – אמפיתיאטרון רומאי בן 2000 שנה הנמצא מחוץ לחומות העיר העתיקה. בעבר השתמשו במקום למופעים רבים ועד היום המקום ידוע למוקד הופעות אופרה מפורסם. האמפיתיאטרון מכיל כ 30 אלף צופים והוא נשמר במוטיבים המקוריים עד היום.

הבית של יוליה – אתר מאוד מפורסם בורונה. הבית המקורי של יוליה ששימשה השראה למחזה הידוע של שייקספיר. בחצר אפשר למצוא פסל שלה הנחשב סמל לאהבת נצח.

המצודה העתיקה – מצודה עתיקה שהוקמה על ידי השלטון של משפחת סקאליג'ר בורונה. כיום הצמודה משמשת כמוזיאון האמנות העירוני ובתוכו ישנם יצירות אומנות רבות וידועות מתקופת הרנסנס. המקום מורכב ממבוך של חצרות, מעברים וחדרים מעניינים.

כיכר ארבה – כיכר מיוחדת ומרשימה אשר שימשה מוקד לפורום הרומאי של ורונה בעבר הרחוק. במקום ניתן למצוא בניינים עתיקים ויפים, שוק מקומי, פסלים ועוד.

כנסיית אנסטסיה הקדושה – הכנסייה הגדולה ביותר בורונה ונחשבת למאוד המרשימה.

סאן זנו מג'רה – כנסייה רומנטית ויפיפייה עם חזית מיוחדת בצבע שנהב וגלגל מזלות. מכילה את יצירת האומנות של מאנטניה "מדונה וקדושים".

פיאצה דיי סיניורי – כיכר מרכזית בעיר ונחשבת לאחת היפות היותר באיטליה. מוקפת בבניינים היסטוריים מעניינים ובכיכר מוצבת אנדרטת זיכרון לשליטי ורונה ממשפחת הסקאליג'רים.

גן ג'וסטי – גן בעיצוב סגנון הרנסנס ומהווה חיבור בין בטבע לארכיטקטורה. הגן מאוד מטופח ומיוחד במינו ונחשב לאזור הרגוע והירוק של ורונה.

לעוד המלצות על מקומות באיטליה ורעיונות למסלולי טיול ואתרים חשובים, המשיכו לגלוש באתר ובעזרתו תוכלו לארגן את הטיול הטוב ביותר עבורכם.