חופשת סקי באיטליה

רוצים לצאת לחופשת סקי חורפית? איטליה היא המקום בשבילכם. סקי באיטליה הוא אחד מהאטרקציות הכי פופולאריות במדינה.

האתר איטליה בקליק ריכז עבורכם מידע והמלצות על טיסות, לינה ומסלולי טיול במדינה הקסומה איטליה, כך הכי קל לארגן חופשה מושלמת וחלומית.

באיטליה ישנם מבחר של אתרי סקי, חלקם איכותיים ויוקרתיים וחלקם יותר זולים ופשוטים יחסית. כל האתרים מציעים חבילות סקי מגוונות והבחירה תהיה לפי הרצונות שלכם והיכולת הכלכלית שלכם.

רוב אתרי הסקי הפופולאריים ממוקמים באלפים האיטלקים ובהרי הדולומיטים:

האלפים האיטלקים
החלק הדרומי של הרי האלפים הפונה לכיוון השמש ולכן נקרא האזור הזה "רצועת השמש". האלפים ממוקמים באזור הצפון המערבי של איטליה, בגבול שוויץ וצרפת. באתרי הסקי יש נופים מדהימים ומזג אוויר טוב.

אתרי סקי מומלצים באזור:
צ'רויניה – עיירה הנמצאת בעמק ולה דאודטה. אתר סקי הידוע כבעל משטחי שלג מצויינים עם מסלולים של כ 150 ק"מ. באתר יש 6 מסלולים קשים, 26 מסלולים בינוניים ו11 מסלולים קלים. ישנו גם פארק סנובורד גדול.
ססטריאר – עיירה הנמצאת בעמק סוסה, במרכז האלפים האיטלקיים, ליד הגבול של צרפת. אתר הסקי הנחשב לאחד הידועים והפופולאריים באיטליה. משמש מקום לתחרויות גלישה גדולות. ישנם מסלולים של כ 400 ק"מ ורובם ברמת קושי ביינונית. בעייריה ישנם גם אזור בילוי עם מסעדות, בתי קפה, פאבים ודיסקוטקים.

הרי הדולומיטים
ההרים לא גבוהים במיוחד אך נותנים אפשרות גלישה מחודש דצמבר ועד חודש מרץ. אזור מיוחד ומאוד ידוע עם הרים שחורים ופסגות לבנות, אזור טבעי ופראי המעניק נוף מיוחד במינו.

אתרי סקי מומלצים באזור:
מדונה די קמפיליו – עיירה רגועה ושקטה במרכז הרי הדולומיטים ורוב המבקרים איטלקים. מרבית הגלישה מיועדת לגולשים מתחילים ובינוניים. באתר יש גם פארק סנובורד גדול ומרשים אשר שימש בעבר מקום לאליפות העולם בסנובורד. חצי מהמסלולים הם לרמת גלישה בינונית, ושאר המסלולים הם לרמת גלישה קלה למעט אחוז קטן של מסלולים קשים.
סלה רונדה – שרשרת הרים מיוחדת המחברת כמה עיירות בתוכה. ישנה גלישה חופשים לבעלי מנוי "סופר סקי דולמיט" ומעבר בין כל המדרונות על ידי מעליות ואמצעי תחבורה. המסלולים ברובם ברמת גלישה בינונית.
ואל גרדנה- אתר סקי מפורסם הנמצא בעמק גרדנה, במרכז הרי הדולומיטים. האתר אירח הרבה תחרויות הגביע העולמי בסקי ומכיל אמצעי סקי מצויינים עם נופים מדהימים. אתר הסקי מעניק שילוב של סקי איכותי ומקומות בילוי רבים. ישנם מסלולים של כ 180 ק"מ ופארק סנובורד נוח. באזור האתר סקי ישנם שלוש עיירות המספקות לינה ובילויים: סנטה קטרינה, סלבה די גרנדה ואורטיסיי.

סקי באיטליה נחשב לאחת החוויות המיוחדות ביותר אך חשוב לבדוק את תנאי האתר שאליו אתם נוסעים, את מצב השלג ומחירי השכרת הציוד כדי לא למצוא הפתעות לא נעימות.

לעוד המלצות ורעיונות לחופשה חלומית ומדהימה באיטליה, המשכיו לקרוא את המדריכים שהכנו עבורכם- הכל בקליק.

למידע נוסף: טיולים מאורגנים