טיסות לסין- הבחירה הנכונה

בשנים האחרונות סין הפכה לאחד היעדים התיירותיים הפופולאריים ביותר באסיה וזאת לצד תאילנד. רבים מבקשים לבקר מעצמה זו אשר הייתה סגורה למבקרים במשך שנים רבות ואחרים מבקשים לעשות בה עסקים. כך או כך קיימים אנשים רבים אשר תרים אחר כרטיסי טיסות לסין במחירים אטרקטיביים.

טיסות לסין- טיסות על בסיס קבוע

יש לקחת בחשבון כי בעלי עסקים רבים קונים את הסחורה שלהם בסין. חלקם עושים זאת באמצעות האינטרנט, אך רבים עדיין בוחרים לנסוע אל סין על מנת לראות את המוצרים במו עיניהם ולעשות משא ומתן בצורה ישירה עם הסוחרים הסיניים.

בנוסף, ישנם אנשים רבים אשר מחליטים על ייבוא אישי מסין וחברות רבות אשר מציעות שירות של ייבוא אישי מסין. כל אלו נוסעים בתדירות גבוהה לסין ולכן הם תרים אחר תנאי הטיסה הטובים ביותר בעלות הנמוכה ביותר. הפתרון האידיאלי לחיפוש זה של טיסות לסין בא לידי ביטוי בתיווך בין הסוחרים והחברות הישראליות לבין חברות תעופה זרות אך מובילות אשר מספקות שירותי טיסה במטוסים חדישים משדה התעופה של ירדן.

טיסות לסין- היעדים הפופולאריים ביותר

יש לקחת בחשבון כי סין גדולה מאוד ויש מספר יעדים אליהם מבקשים רבים להגיע. חברת פלייאיסט היא אחת החברות הישראליות אשר מציעות טיסות לסין במחירים מוזלים וזאת על ידי תיווך בין חברות התעופה הזרות ללקוחות הישראלים וזאת לאחר אפיון מקדים של היעדים והדרישות של הלקוח. נכון להיום היעדים העיקריים בסין ובקרבתה הם:

  • בייג'ינג- עיר הבירה של סין היא אחד היעדים התיירותיים ביותר בסין ורבים בוחרים לבוא אליה ולבקר בעיר האסורה, במקדש של המים  וביעדים מדהימים נוספים בעיר זו.  ישנן 4 חברות תעופה זרות ומוכרות מאוד אשר מציעות כרטיסי טיסות לסין בעלויות משתלמות ביותר. חשוב לקחת בחשבון כי המחיר משתנה בהתאם לעונה ובהתאם לזמן השהות המקסימאלי בו מעוניינים להישאר בסין.
  • שנגחאי- כאן מדובר על עיר הנמל הגדולה ביותר ברפובליקה של סין וזו אשר מאגדת את המרכז הפיננסי העולמי. פלייאיסט מתווכת בין הלקוח לבין 5 חברות תעופה מובילות. תמיד חשוב לוודא כי החברה אשר מציע לכם את הדילים המשתלמים מציע גם שירותי הסעה אל שדה התעופה בעמאן ושירותים נוספים במחירים אטרקטיביים אשר יכולים להקל על הטיסה.

בנוסף, ישנן גם כרטיסי טיסות זולות להונג קונג, שם קיים מרכז כלכלי ועסקי מהמפורסמים בעולם ואנשי עסקים רבים מגיעים אל אי זה מדי שנה על מנת לסגור עסקאות שונות.