יש טיסות לסין שעולות פחות

סין זה מקום שחייבים לראות לפחות פעם אחת בחיים, כי עד לא מגיעים לשם קשה להבין באמת עד כמה העולם שלנו גדול.

אי אפשר לדמיין בכלל את השוני ואת הגיוון שיש בעולם שבו אנחנו חיים עד שלא מגיעים לסין ועד שלא רואים את האנשים שם, עד שלא טועמים את האוכל ועד שלא מנסים להבין איך עובדת מערכת הכתיבה והאותיות שלהם. בימינו, כשכולנו יכולים לקנות טיסות לסין במחירים יותר נוחים, אין ספק שכולנו צריכים לצאת לטיול הזה, כי סין זו חוויה שאי אפשר לחוות אותה רק על ידי סרטים וטלוויזיה. טיסות לסין שנמכרות במחירים יותר טובים הן הדרך להרחיב את האופקים שלנו, ולא כדאי לוותר על ההזדמנות הנפלאה והמיוחדת הזאת.

לשלם פחות על הטיסות למזרח הרחוק

המזרח הרחוק כולו הוא חוויה שכדאי לכל אחד לטעום, ואין ספק שכאשר מדברים על המזרח הרחוק מדברים גם על ריחות אחרים ועל טעמים שלא הכרנו. טיסות למזרח הרחוק ידועות בעיקר בשל השעות שהן לוקחות ובגלל המחירים שלהן, אך אפשר גם אחרת. אפשר לקנות טיסות למזרח הרחוק אשר פועלות בשיטה של סע וטוס, וזה אומר שחלק מהדרך, עד עמאן, עושים באוטובוס, ורק שם תופסים את הטיסה ליעד במזרח הרחוק. אולי זה נשמע לכם מעט מסורבל, כי למה לקחת אוטובוס כדי לקחת מטוס? אך האמת היא שזו גם חוויה נפלאה, וזו גם דרך להוזיל בהרבה מאוד אחוזים את הנסיעה כולה.

ליהנות מהמזרח

עד שאתם כבר נוסעים למזרח הרחוק אין ספק שכדאי לכם להישאר שם קצת יותר ולטייל בעוד ועוד מקומות מעניינים שיש שם. לכן, כדאי לכם לחסוך על מחירי הטיסות לשם ולנצל את שחסכתם להארכת הטיול באזור.