מזג האויר ברומא

מתכננים את חופשתכם הבאה בעיר רומא איטליה? אתם צריכים לבדוק את מזג האוויר.

אנחנו באתר איטליה בקליק נשמח לעזור לכם עם מגוון המלצות ומאמרים על רומא ושאר ערי איטליה, אטרקציות, פעילויות, בתי מלון, מזג אויר ברומא ועוד מגוון טיפים מחכים לכם באתר.

כמו ערים רבות בעולם גם ברומא מזג האוויר דומה במקצת למה שאנחנו מכירים מישראל, חורפים גשומים מעט וקיץ חם ולח, אבל האקלים הים תיכוני של העיר קצת יותר נעים מישראל בחודשי הקיץ ומאפשר לכם לטייל בכיף גם בחודשים החמים ולבקר באתרים הרבים שמציעה העיר.

אם אתם רוצים ליהנות ממזג אוויר נעים וגם מפחות תיירים, כדאי לכם לבקר בעיר בחודשי האביב ובחודשי הסתיו, החודשים הטובים ביותר הם אפריל- מאי וספטמבר- אוקטובר.

בחודשים אלה כדאי לקחת לבוש מתאים, אומנם במהלך היום חם ונעים אך לעיתים בערבים הטמפרטורה יורדת לעשר מעלות ומתחיל להיות מעט קריר, במהלך היום הטמפרטורות מגיעות ל 15 מעלות.

בחודשי הקיץ הטמפרטורות ברומא מגיעות עד לשלושים מעלות בימים החמים ושבעה עשר מעלות בשעות הערב, גם בקיץ אפשר למצוא מעט מאוד ימים גשומים אך לא כאלה שישבשו לכם את מהלך הטיול.

מזג אויר ברומא בחורף- קר מאוד בערבים עם טמפרטורות המגיעות לחמש מעלות, ביום קצר יותר נעים עם 15 מעלות בממוצע, החרף גשום, לא הרבה אבל ממטרים רבים יורדים בעיר בחודשים אלה.
 
מזג האויר ברומא ידידותית למטייל בכל חודש השנה, שכן גם בחודשי החורף תוכלו לסיר בעיר עם מטריה, מגפיים וקצת מים על הגוף, זה אפילו רומנטי, בקיץ כפי שאמרנו חמים אך לא לח מדי.

אז בחרו את המועד בו אתם רוצים להגיע אל העיר והמשכיו לקרוא טיפים ומדריכים אודות רומא באתר שלנו, כל ההמלצות על טיסות לרומא, מזג אויר ברומא, בתי מלון מומלצים ועוד מחכים לכם ממש כאן.