לימודים באיטליה

אם אתם רוצים ליהנות מארץ המגף אולי כדאי לכם לחשוב על לימודים באיטליה?

רוצים ללמוד באיטליה? רוצים לטייל במדינה? את כל המידע, הטיפים וההמלצות על איטליה תוכלו למצוא כאן באתר, מדריך מקיף ומעודכן לטיולים ונופש באחת המדינות היפות בעולם.

מדינת איטליה ממוקמת בדרום אירופה, גבולותיה המשותפים הם עם שוויץ, אוסטריה, צרפת וסלובניה. במדינה חיים כמעט שישים מילון תושבים ובירתה והעיר הגדול בה היא רומא.

לפני שאתם יוצאים לחשוב על לימודיםבאיטליה כדאי לדעת כמה דברים קצרים אך חשובים:
– הלימודים באיטליה הם בעיקר בשפה המקומית אבל יש גם מוסדות לימוד פרטיים בהם תוכלו ללמוד בשפה האנגלית, בכל מקרה אתם חייבים ללמוד קצת איטלקית על מנת להסתדר במדינה.

– על מנת להתקבל למוסדות הלימוד באיטליה עליכם להציג ציון פסיכומטרי טוב וגם תעודת בגרות מלאה, בנוסף יהיה עליכם לעבור מבחן קבלה בשפה המקומית אך במוסדות פרטיים לא יהיה צורך בכך. בכל מקרה, גם אם את השפה האיטלקית תרכשו בהגיעכם לארץ המגף, מומלץ לשקול לימודי אנגלית לשיפור כישורי השפה שלכם, כך שתהיה בידכם לפחות דרך אחת לתקשר עם הסובבים אתכם.

– יש המון יתרונות ללימודים בארץ זרה אבל יש גם חסרונות, בדקו האם תוכלו לקבל בדרך זו או ארחת מלגה ואם לא, האם אתם יכולים ללמוד ולעבוד? האם מצאתם מגורים? והכי חשוב כדאי לצאת ללמוד במקום בו יש סטודנטים ישראלים שיעזרו לכם להתאקלם.

התרבות של ארץ המגף יחד עם ההיסטוריה שלה יוצרות הרפתקה  בלתי נשכחת, איטליה היא אחת המדינות המתוירות בכל העולם והערים הכי אהובות על התייר העולמי אפשר למצוא את ונציה, מילאנו, רומא, פירנצה ונאפולי, אבל לא רק תיירות, כמה מהאנשים החושובים בהיסטוריה חייו ויצרו באיטליה, חלקם הם– מיכאלאנג'לו, רפאל, ליאונרדו דה וינצ'י, פוצ'יני, רוסיני, פדריקו פליני, רוברטו רוסליני וזאת רשימה חלקית בלבד.

אז אם אתם רוצים לשמוע עוד פרטים על מילאנו, רומא ויעדים אחרים באיטליה, אם אתם רוצים להתרשם מאטרקציות וישראלים החיים במדינה, אתם מוזמנים להמשיך ולקרוא את המדריכים המפורטים שהכנו לכם באתר.

שיהיה בהצלחה!

מידע נוסף: לימודים באוניברסיטה הפתוחה