עבודה באיטליה

חושבים על עבודה באיטליה? אתם לא לבד, מלבד ארבעים מילון תיירים הפוקדים את המדינה בכל שנה, מגיעים גם עשרות אלפי לנסות את מזלם בארץ המגף, איטליה מציעה לתיירים ולעובדים בה את אכל היתרונות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר.

מכל המדינות ביבשת עבודה באירופה– איטליה היא ללא ספק הרומנטית מכולן, גם יותר מפריז, איפה תמצאו עוד מקומות כמו טוסקנה? ונציה או ורונה? בנוסף איטליה היא גם מדינה מגוונות יותר ובעלת תרבות היסטורית ועשירה.

איטליה משלבת כבר עשרות שנים בצורה נהדרת בין העתיק למודרני, בין המאה העשרים ואחת לאימפריה הרומית, באיטליה תמצאו את כל מה שתמיד חלמתם עליו, גם מבחינה תיירותית וגם מבחינת תעסוקה, לימודים ועוד.

לפני שאתם מחפשים עבודה באיטליה כדאי לכם לדעת כמה דברים חשובים:
– בדקו היטב מי שוכר אתכם לעבודה, יש המון חברות בארץ המתווכות בתחום, אבל בדקו היטב מה מציעים לכם ובקשו לקבל את כל המידע והפרטים בהסכם כתוב.
– בקשו לשוחח עם צעירים וצעירות שקיבלו שירות מהחברה בה אתם רוצים לעבוד, שאלו, בדקו ובקשו המלצות על כל הדברים החשובים.
– בדקו היטב את השכר המוצע לכם, את התנאים, אישורים, לינה וכל מה שצריך לעבודה חוקית בארץ המגף.
– עיקר העבודות באיטליה הם במכירות, מוצרי קוסמטיקה ועוד, בדקו היטב האם עבודה זאת מתאימה לכם? האם יש לכם ניסיון בכך והכי חשוב: אתם יכולים לעמוד בזה?
– השפה היא אינה מכשול מכיוון שאפשר לדבר באיטליה גם באנגלית וגם ככה רוב המכירות הם לתיירים אבל אתם צריכים לדעת היטב את השפה האנגלית ואיטלקית ברמת בסיס.

אז יש לכם מזג אוויר טוב, מיליוני תיירים והמון ישראלים, אם תצליחו תוכלו להשתכר טוב מאוד ולעשות משכורות מכובדות, חשבו על זה רגע, בדקו היטב את הנושא וצאו לדרך אם זה נראה לכם מתאים.

כנראה שארבעים מילון תיירים לא טועים,  אם גם אתם רוצים לדעת ולקרוא עוד על עבודה באיטליה וגם למצוא יעדים נחשקים לטיול, אתם מוזמנים להמשיך ולסייר באתר, כאן תוכלו למצוא את המדריכים הטובים ביורת לטיול ונופש באיטליה.

עבודה באיטליה