השכרת רכב באיטליה

יוצאים לנופש באיטליה? כל המדריכים הטובים ביותר על ארץ במגף נמצאים כאן באתר איטליה בקליק!

אנחנו אספנו עבורכם המלצות, מדריכים וטיפים חשובים על טיולים באיטליה, אם אתם רוצים למצוא בתי מלון מומלצים, לדעת פרטים על השכרת רכב באיטליה או למצוא אטרקציות למשפחות וילדים, את הכל תוכלו למצוא באתר המקיף ביותר ברשת בנושא איטליה.

אז למי זה מתאים והאם צריך לחשוב על השכרת רכב באיטליה?
לאן אתם טסים? אם אתם יוצאים לנופש בעיר אחת אתם יכולים להיעזר בתחבורה הציבורית, ברומא למשל, תוכלו ליהנות מרכבת, אוטובוסים ואלפי מוניות, הניידות בתוך העיר מאוד פשוטה עם התחבורה הציבורית, מצד שני, בערים הגדולות קשה מאוד לנווט עם רכב וגם מציאת חנייה זאת לא משימה פשוטה כל כך.

הערים הגדולות כמו מילאנו ורומא למשל עמוסות בכלי רכב, הנסיעה בכבישים במיוחד בחודשי התיירות מזכירה את נתיבי איילון בימי חמישי בערב… וגם את זה כדאי לקחת בחשבון.

מתי כדאי לשכור רכב?
אם אתם רוצים לעשות טיול בין כמה ערים אז רכב זה דבר נהדר, אתם יכולים לשכור רכב בעיר אחת ולהחזיר אותו בעיר אחרת למשל, אם אתם נוסעים למחוז טוסקנה לדוגמא כלי רכב יהיה מאוד יעיל, כך תוכלו ליהנות מהנוף, לשוטט בין העיירות הציוריות ובכלל, להיות ספונטניים ולא תלויים בדבר.

איך ומתי צריך להשכיר רכב?
מומלץ להשכיר את הרכב מראש דרך חברת התיירות בה רכשתם את הנופש או דרך אחת מהחברות הבינלאומית בפועלות בארץ. בדרך כלל דיל משולב יוזיל את העלויות.

אפשרות נוספת היא לשכור רכב באיטליה, אם אתם נוחתים ברומא או עיר אחרת, בכל טרמינל תוכלו לשכור רכבים זמינים לנסיעה תוך דקות.

למשפחות כדאי לשכור כלי רכב גדולים ומתאימים, אגב, בערים מסוימות אפשר להחנות את הרכב בחניונים מסודרים ולנוע בעיר עם התחבורה הציבורית. בעת הזמת בית מלון חשוב לבקש שישריינו לכם חניה במידה ויש.

אם אתם חושבים על השכרת רכב באיטליה כדאי לקחת ספר או חוברת הדרכה בה תוכלו ללמוד את כללי הנהיגה במדינה, שכן יש הבדלים מסוימים בין כללים כאלה ואחרים, אגב תוכלו לרכוש חוברת כזאת עם מפת איטליה ותפסתם שתי ציפורים במכה אחת.

עוד דברים חשובים על השכרת רכב באיטליה ונהיגה במדינה:
– כדאי לדעת, יש בתי מלון שיבקשו מכם מאה שקלים ויותר על חניה ללילה!
– לא לשכוח לקחת רישיון בין לאומי בתוקף.
– בעת השכרת הרכב תישאלו כמה אנשים ינהגו ברכב, כדאי לציין שני אנשים, זה עולה יותר אבל יותר נוח.
– מחירי הדלק באיטליה נעים בין 1.2 אירו לליטר לבין 1.4 אירו לליטר בממוצע.
– אם אתם מתכננים נסיעה ארוכה השכירו רכב שלא אוכל הרבה דלק.
– יש ערים שבמרכזם אסור להיכנס עם רכב בשעות מסיימות, כדאי להיות ערניים לכך.
– הדבר הכי חשוב? לנהוג בזהירות!

אם אתם צריכים המלצות נוספות על איטליה, בתי מלון, השכרת רכב באיטליה, אטרקציות ועוד, אתם מוזמנים להמשיך לעיין באתר ולמצוא את כל המידע בקליק.

למידע נוסף: השכרת רכב בישראל